clock  SEČ |  UTC | 1 z 105 přihlášených závodníků online
Nejsi přihlášen, můžeš se PŘIHLÁSIT nebo ZAREGISTROVAT | English English
Xmas Cup 2015 Xmas Cup 2015 Xmas Cup 2015 Xmas Cup 2015 Xmas Cup 2015

Hall of Fame:
Our Donors

We appreciate DONATE support from these pilots:
Season 2014/15:
Thomas Holloran (TWH), Jaroslav Valouch (JV1), Jon Holland (123), Jan Oorthuijsen (WW), Helmut Künne (F9), Mathias Münch (MMU), Sönke Neumann (SN), Erwin de Bruin (EDB), Bob Fielder (CKF) & Miloš "Cadfael" Koch (MK).

Vánoční Pohár 2015 › Výsledky › Den 3 › 29.12.2015

Den 1 Den 2 Den 3 Den 4 Celkové výsledky Novoroční 500 km

Racing Task | Final Results | Maximum Points: 503 | Day Factor = 1.0000
# PILOT CN RN PLANE DISTANCE TIME SPEED PEN POINTS
1 Finished Tim Madsen TKM OY-XLM ASG29 283.01 km 01:45:23 161.1 km/h 0 503
2 Finished Golden Eagle GE7 EAGLE ASG29 283.01 km 01:46:17 159.8 km/h 0 496
3 Finished Lauri Kangas VST OH-1337 Ventus2cx 283.01 km 01:46:20 159.7 km/h 0 496
4 Finished Borislav Antolovic 41A 9A-CILA ASG29 283.01 km 01:46:45 159.1 km/h 0 493
5 Finished Radek Pilar RP9 OK-7412 Ventus2cx 283.01 km 01:46:52 158.9 km/h 0 492
6 Finished Hans Nyc JN OK-6200 LS10 283.01 km 01:47:28 158 km/h 0 487
7 Finished Radek Mica RUM OK-5417 LS10 283.01 km 01:48:09 157 km/h 0 482
8 Finished Winfried Deppe WD D-2709 ASG29 283.01 km 01:48:21 156.7 km/h 0 481
9 Finished Jon Holland 123 G-RUSH ASG29 283.01 km 01:48:33 156.4 km/h 0 479
10 Finished Zbyszek Tkocz ZBY ZBYCH ASG29 283.01 km 01:49:02 155.7 km/h 0 476
11 Finished Jiri Nemecek D32 OK-6432 Ventus2cx 283.01 km 01:48:59 155.8 km/h 1 475
12 Finished T Broty TB OK-0516 ASG29 283.01 km 01:49:07 155.6 km/h 0 475
13 Finished Helmut Kuenne F9 D-2318 ASG29 283.01 km 01:49:19 155.3 km/h 0 474
14 Finished Torben Moeller TRM OY-XTR ASG29 283.01 km 01:50:11 154.1 km/h 0 468
15 Finished Alexander Novikov AVN UA-AVN ASG29 283.01 km 01:50:36 153.5 km/h 0 465
16 Finished Miodrag Ivanovic IDM YU-1039 ASG29 283.01 km 01:52:04 151.5 km/h 0 455
17 Finished Ladislav Prusek LP1 OK-120 Ventus2cx 283.01 km 01:52:22 151.1 km/h 1 452
18 Finished Jiri Adam ADX OK-0024 Ventus2cx 283.01 km 01:52:33 150.9 km/h 0 451
19 Finished Rudolf Kalousek R1K OK-7777 Ventus2cx 283.01 km 01:52:59 150.3 km/h 0 448
20 Finished Chris Oxholm EPX OY-EPX ASG29 283.01 km 01:54:23 148.4 km/h 1 438
21 Finished Slava Raduga 050 RA-DUGA ASG29 283.01 km 01:54:29 148.3 km/h 0 438
22 Finished Lubos Faitz LFM OK-4812 Ventus2cx 283.01 km 01:54:44 148 km/h 0 437
23 Finished Ovidiu Feder ERA FEDERER Ventus2cx 283.01 km 01:54:21 148.5 km/h 4 435
24 Finished Pawel Zgondek PZG G-PAULA ASG29 283.01 km 01:55:07 147.5 km/h 0 434
25 Finished Uwe Melzer UWE FUNFLY ASG29 283.01 km 01:55:08 147.5 km/h 0 434
26 Finished Tomasz Lazorko PSP SP-0998 Ventus2cx 283.01 km 01:56:53 145.3 km/h 0 423
27 Finished Aleksey Chernov AV7 AIRMAN ASG29 283.01 km 01:56:56 145.2 km/h 0 423
28 Finished Henrik Carlsen CHC OY-XLY ASG29 283.01 km 01:57:05 145 km/h 2 420
29 Finished Josef Spirik S50 SPIRA Ventus2cx 283.01 km 01:57:32 144.5 km/h 0 419
30 Finished John Verschoor 76 PH-1176 Ventus2cx 283.01 km 01:57:39 144.3 km/h 0 418
31 Finished Valentin Tornavi 574 RA-SLY ASG29 283.01 km 02:00:34 140.8 km/h 0 401
32 Finished Eman Sadik EMA OK-1940 ASG29 283.01 km 02:01:27 139.8 km/h 0 395
33 Finished Jiri Ehrenberger PJE OK-6417 ASW28-18 283.01 km 02:11:00 129.6 km/h 0 379
34 Finished Miro Kucera MK7 OM-2507 Ventus2cx 283.01 km 02:04:41 136.2 km/h 0 377
35 Finished Klaus Vang XYF OY-XYF Ventus2cx 283.01 km 02:06:28 134.3 km/h 0 368
36 Finished Wlodzimierz Kowalski DB9 SP-2964 ASG29 283.01 km 02:08:40 132 km/h 1 355
37 Finished Janos Lenarth LJJ 5B-4511 ASG29 283.01 km 02:12:12 128.4 km/h 0 338
38 Finished Zoran okara ZO 9A-FFF ASG29 283.01 km 02:13:49 126.9 km/h 0 330
39 Finished Sasa Mihajlovic SM1 9A-GSM1 ASG29 283.01 km 02:18:04 123 km/h 0 311
40 Finished Petr Plinta 7T OK-0357 LS8s 283.01 km 02:37:08 108.1 km/h 0 264
41 Outland Martin Baran MOV OK-0371 Ventus2cx 245.76 km 0 192
42 Outland Kresimir Hrastovec KH 9A-007 ASG29 136.03 km 0 106
43 Outland Alex Martin XLA ZS-KBU Ventus2cx 132.21 km 0 103
44 No IGC Miomir Ivanovic MIO 4O-001 LS10 283 km 01:57:06 145 km/h 0 0
45 No IGC Bent Christensen BHX OY-BHX ASG29 283 km 02:01:40 139.6 km/h 0 0
46 No IGC Mathias Muench MMU D-2197 ASG29 179.7 km 0 0
47 No IGC Petr Sadik 63 OK-6538 Ventus2cx 139.07 km 1 0
48 Crashed Piotr Raczynski PIT SP-2901 ASG29 62.1 km 0 0
49 Crashed Egon Jorgensen X5 OY-XKP ASG29 60.4 km 10 0
50 Crashed Sven Thornander P99 SE-TTM ASG29 46.6 km 0 0
51 Crashed Haakan Schweitzer X99 SE-UXX ASG29 43.2 km 0 0

download Stáhnout IGC soubory všech pilotů (ZIP soubor) | Detailné výsledky (mCR, mIAS, Detour%...)

Briefing › Den 3 › 29.12.2015 › 20:00 SEČ › Úterý

Briefing Map

Server:Xmas Cup 2015
Heslo:
Datum:29.12.2015
Čas:20:00 SEČ (19:00 UTC)
Join time:30 min.


Scenerie:Central Colombia [2.1a]
Třída:18-meter Class
Typ tasku:Racing Task
Čas race-in:1 min.
Startovní okno:120 min.
Čas startu:12:30:00
Condor datum:29.12.2015
Výška startu:max. 1700 m QNH


Vzlet:Santiago Vila
Start:Girardot
1. OB:El Dificil
2. OB:Ibague
3. OB:Serrania Vallapi
Cíl:Santiago Vila
Vzdálenost:283 km


Létání v mracích je zakázáno! Směr kroužení ve stoupání určuje první kluzák ve stoupání. Pokud bude mít soutěžící pochyby o směru, dotáže se na chatu nebo Teamspeaku. Lítejte BEZPEČNE, hodně štěstí všem pilotům!


download  Stáhnout letový plán (FPL soubor)


comments powered by Disqus